adrenaline junkies.cz onewheel – není obchod jako obchod

autor: | Kvě 13, 2021

Zdravím všechny, kteří zavítali na stránky adrenaline junkies.cz onewheel a všechny, kteří již onewheel mají a nebo i ty kteří o něm pořád ještě uvažují.

Adrenaline junkies.cz onewheel není klasický obchod, kde najdete pevnou otevírací dobu od pondělí do pátku a kdy se nikoho nedovoláte třeba po 17 hodině.

Toto je místo, které slouží především vám a já jsem pouze zprostředkovatel se kterým se domluvíte třeba v pátek v 19 hodin, že by jste si onewheel rádi vyzkoušeli i o víkendu a v neděli už na něm chtěli jezdit.

Vše je o domluvě o snaze vyhovět, poradit a vybrat to co je pro vás nejvýhodnější.

Vždyť tady pravidelně nakupuje třeba i Ben Cristovao, který si pro onewheel jezdí sám z Prahy a se kterým jsem se již párkrát i projel. Prostě pohodový týpek, který je neskutečně akční a milý.

Navíc dnes už najdete přes 40 recenzí na obchod adrenaline  junkies.cz onewheel i na google.

Onewheel je nový životní styl, měl by přinést větší pohodu, klid a vyrovnanost, protože jenom tak si ho pořádně užijete bez zbytečných úrazů.

A snažím se pro vás mít pořád vše skladem a někdy i něco navíc. A tím navíc je dneska naprosté novinka pod názvem cycleboard. Jedná se o elektrickou trojkolku. Ale protože je prodávána v obchodě adrenaline junkies.cz  opět se jedná o adrenalinovou vychytávku. Není na ježdění z místa A do místa B i když samozřejmě i k tomu slouží. Ale hlavně jde o alternativu onewheelu, snowboardu nebo lyží. Její patentované naklápění ( zatáčení ) vám dá pěkně zabrat a hlavně si užijete opět spoustu adrenalinu. A jak se na ní jezdí múžete vidět zde. Opět si ji můžete po dohodě vyzkoušet na obchodě.

Takže pokud jeden má onewheel a druhý má strach nebo obavy, ale přitom chcete trávit čas společně, pak cycleboard je právě to co vás udrží spolu venku na cestách. A to je pro dnešek asi tak vše jak o onewheelu, tak i o novince cycleboard.